Home

úr Fenséges tenisz futball.magyarország horvátország eredménye korcsolya Év Racionális

Magyarország-Horvátország női labdarúgó Eb-selejtező | M4 Sport

MLSZ válogatottak - Jó játék és döntetlen a horvátok ellen Debrecenben

Foci-vb 2022: Argentína - Horvátország (élő) | FOCI VB 2022

Horvátország élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci, Európa

Magyarország - Horvátország 0 : 0, 2005.10.12. (képek, adatok) •  Világbajnokság 2006, selejtező • Magyarfutball.hu
Magyarország - Horvátország 0 : 0, 2005.10.12. (képek, adatok) • Világbajnokság 2006, selejtező • Magyarfutball.hu

Micsoda meglepetés, megvertük a vb-ezüstérmes horvátokat! - NSO

Válogatott: Magyarország–Horvátország Eb 2016 felkészülés - NSO

Az elitkörös szereplés a tét a futsalválogatottnál - Sportal.hu

Magyar csodagyőzelem a vb-ezüstérmes horvátok ellen

Index - Futball - Futball - Meccs közben derült ki, hogy koronavírusos a  horvát futballista
Index - Futball - Futball - Meccs közben derült ki, hogy koronavírusos a horvát futballista

Pazar góllal szerzett ismét vezetést Horvátország – videó - Sportal.hu

A horvát vasálarcos – drámai előadás két percben

Horvát győzelem a vb első tizenegyespárbaja után, búcsúztak az óriásölő  japánok - Eurosport
Horvát győzelem a vb első tizenegyespárbaja után, búcsúztak az óriásölő japánok - Eurosport

Horvátország büntetőpárbajban hazaküldte a japánokat, és várja negyeddöntős  ellenfelét
Horvátország büntetőpárbajban hazaküldte a japánokat, és várja negyeddöntős ellenfelét

Index - Futball - Futball - Szenzációs esély előtt a magyar  labdarúgó-válogatott
Index - Futball - Futball - Szenzációs esély előtt a magyar labdarúgó-válogatott

A budapesti Eb-meccshez Horvátországban kellene pontot szerezni

Női U17: Horvátország - Magyarország 2-3 (2-2) - DVTK hírek - labdarúgás

A sporttörténet második legnagyobb meglepetését okozták a horvátok a  számadatok alapján
A sporttörténet második legnagyobb meglepetését okozták a horvátok a számadatok alapján

U19-es Eb-selejtező: Magyarország–Horvátország - NSO

Válogatott: a Városligetből „jött” az eddigi egyetlen győztes gól -

Vb 2022: Döbbenetes ziccereket hagyott ki Lukaku, kizúgtak a belgák Marokkó  és Horvátország mögött - eredmények, videók - Csakfoci.hu
Vb 2022: Döbbenetes ziccereket hagyott ki Lukaku, kizúgtak a belgák Marokkó és Horvátország mögött - eredmények, videók - Csakfoci.hu

Vb 2022: Horvátország egyetlen kaput eltaláló lövéssel ejtette ki Brazíliát  - Livakovic a 11-eseknél is csodát tett - Csakfoci.hu
Vb 2022: Horvátország egyetlen kaput eltaláló lövéssel ejtette ki Brazíliát - Livakovic a 11-eseknél is csodát tett - Csakfoci.hu